İstanbul Ev Taşıma Firmaları | İstanbul Taşıma Firmaları

İstanbul Ev Taşıma Firmaları

İstanbul Ev Taşıma Firmaları arasında Halil Oğlu Nakliyat olarak bulunduğunuz konumunuzu en yüksek derecece siz değerli müşterilerimizin tercihleri adı altında korumaya devam ediyoruz. Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz kaliteli ve profesyonel hizmet sayesinde sizlerinde memnuniyetinizi kazanmak bakımından geldiğimiz bu seviyede tamamen siz değerli müşterilerimize borçlu olduğumuzu burada bir kez daha dile getirmekteyiz.

Yaptığımız bütün faaliyetlerimizde başarılı bir sonuçla sonlandırmak için elimizden gelen bütün gayretlerimizi ve imkanlarımızı siz değerli müşterilerimiz için kullanmakta olup halen de sizlere en iyisini yapma çabamızı göstermekteyiz.

Sizlerin memnuniyeti için İstanbul Ev Taşıma Firmaları kapsamında yaptığımız çalışmalar bu sistem dahilinde kullanılan tüm imkan ve ayrıcalıkları sizlere daim kılıyoruz. Bizlerin tek hedefi para kazanmak değil öncelikle müşteri kazanmak. Kazandığımız bu müşteri kitlesi ve topluluğu çevreden bizleri tavsiye üzeri gelen ve referans  veren tüm müşterilerimize sonsuz ve canı gönülden şükranlarımızı sunuyoruz.

Yapılan İstanbul Ev Taşıma sektörü günümüzde bir çok imkan bizlere sunulmuş olup bu imkanları bütün müşterilerimize hizmet açısından uygulamaktayız. Eşya taşıma olsun paketleme olsun sizlerin eşyalarınızı kendi eşyamız gibi önemle ve güvenle taşımasını yapıyoruz.

Bizler kurumsal bir firma olup ve aynı zamanda bu sektörde bütün yetkilere sahip bir firmayız çoğu müşterimizin merak ettiği ve cevabını bulamadığı bazı konularda sizlere aydınlatmak ve bir nebzede olsa bilgilendirmek amaçlı sizler için sağlıklı ve sorunsuz bir taşıma nasıl yapılıyor bunlardan dile getirme ihtiyacını duyuyoruz;

İlk olarak yapacağınız ilk görüşmede anlaşma  sağladığınız İstanbul Ev Taşıma Firmaları kurumsal olup olmadığı kesinlikle bilmeniz gerekir. Neden mi?

 - Kurumsal olmayan firmalar, yetkisi olmayan ve tamamen yasa dışı çalışan firmalardır.

- Olası bir kurumsal olmayan firmayla taşındığınız takdirde eşyalarınızı alıp kayıplara karışabilirler.

- Eşya taşıma esnasında sizlerden ek para talebinde bulunabilirler.

- Eşyalarınızı taşırken profesyonel olmayan işçi getirerek eşyalarınızda ciddi hasarlar yaratabilirler.

- Eşyalarınızı monte etmeden bırakırlar, bu nedenle ekstra maliyet size çıkaracaklar.

      İşte bu nedenle yapılan taşıma sonucu bir çok konuda siz değerli müşterilerimize sıkıntı ve sorunlar yaşatmaktadır. Taşınma esnasında sizlerin eşyalarınıza verilen zararlar neticesinde muhatap gibi bir yetkili bulamazsınız, ve yapılan bütün maddi ve manevi zararlardan kendilerini sorumlu tutmazlar.

Biz İstanbul Ev Taşıma Firmaları arasında Halil Oğlu Nakliyat olarak sizlerle anlaşma sağladığımızdan sonraki ilk işlemimiz sizlerle bir sözleşme yapmak, yapılan bu sözleşmede taşınma süresine bağlı bir çok maddeden oluşan maddeler bulunmakta.

Okuduğunuz maddeleri tamamladığınızda imzalayıp taşınma süreci böylece başlamış olur. Bununla kalmadan firmamız kendisini ve siz değerli müşterilerimizi kesinlikle zor duruma düşürmeden ayrıca eşya taşıma sigortası yapmaktadır. Yapılan bu sigorta kasko değerini taşır ve taşınma sırasında oluşan bütün olumsuz durumlarda sigorta şirketlerimiz yapılan bütün zarar ve ziyanların değerini kesinlikle tarafınıza ödenir.

Kurumsal olmayan hiç bir firma ve sözde kurumsal adı altında çalışan kişisel firmaların bu gibi maddelerin uygulaması söz konusu bile değildir. Ve sizler böyle bir durum ile karşı karşıya kaldığınız zaman direk olarak devlet yetki kurumlarına şikayette bulunabilirsiniz. Sizlerin başına gelecek olan zararlar başka müşterilerin bu tür sorunlar yaşamaması adına yapacağınız en güvenli ve doğru davranıştır.

Bizler bu sektör dahilinde hiç bir şekilde kanunsuz bir faaliyet göstermiyoruz, her şeyi belgeleyip tarafınıza sunuyoruz sizlere yapacağımız hizmetler hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz sayfamızda bulunan hakkımızdaki yorum ve görüşler kısmından bizleri araştırabilirsiniz.

Bu nedenle yaptığınız bu araştırma sonucu kesinlikle güvenilir bir firma ile anlaşma yapacağınız konusunda emin olabilirsiniz sizler için uygulanan hizmetler şunlardır;

İSTANBUL EV TAŞIMA FİRMALARI YAPTIKLARI AMBALAJ

Bu hizmet müşterilerimizin en çok merak ettiği ve tercih ettiğini taşınma esnası başta olmak üzere titizlikle beklendiği konudur. Biz İstanbul Ev Taşıma Firması Halil Oğlu Nakliyat olarak sizlerin istediğinizin fazlasını yapıyoruz bu konuda son derece tecrübe ve profesyonellik gerektiren piyano, çelik kasa ve benzeri malzemeler de özel olarak ekibimizin tecrübeleri doğrultusunda taşınmaktadır.

Paketleme konusunda siz değerli müşterilerimize bir çok ayrıcalık sunuyoruz, isteyen müşterilerimiz belirli fiyat karşılığında hiç bir işlem yapmadan sadece özel olan eşyalarını alıp gerisini bizlere bırakmak üzere ayrılabilirler, böyle bir talep bulunan müşterilerimize tamamen bizim ekibimizden oluşan bayan elemanlar gelip sizlerin bütün eşyalarını toplamakla mükelleftir. Bütün eşyalarınızı özel olarak paketlemesini yaparak taşımaya hazır bir vaziyette bırakılır. Yapılan bu hizmet çoğu müşterilerimizi memnun etmektedir.

Sizlere verdiğimiz hizmetler bununla sınırlı değil, yüksek katlarda bulunan müşterilerimizin  merdivenlerden çıkarılan ve bu yüzden zarar gören eşyalar mevcut bizler Halil Oğlu Evden Eve Nakliyat  olarak asansörlü taşıma yaparak eşyalarınıza hiç bir şekilde zarar verilmesini istemiyoruz. Yapılan bu taşıma sonucu bizlere kesin bir memnuniyet sağlamaktadır.

Taşıma da kullanılan araç filomuz her boyutta bulunan araçlarımız mevcut olup her biri özel olarak kapalı çelik kasa olarak dizayn edilmiştir. Sigortadan ambalaja sözleşmeden montajına asansöründen araçlara kadar sizlerin hizmetinizdeyiz sizlerde bu hizmetlerimizden yararlanmak için bizlerle İletişime geçmeniz ve bir an önce randevunuzu almanız yeterlidir.

Diğer Hizmetler

Bu Kadar Neden Varken Siz Hala Neyi Bekliyorsunuz ? Bizi Hemen Ariya Bilirsiniz.