İstanbul Diyarbakır Arası Nakliyat | HALİLOĞLU NAKLİYAT

İstanbul Diyarbakır Arası Nakliyat

İstanbul Diyarbakır Arası Nakliyat 

Geçmişten günümüze birçok açıdan sektörlerde sorunlar yaşanmaktadır. Bu durum ise sektörlere göre değişiklik göstermektedir. Firmalar ile ilgili olarak birçok sektörde teknoloji ile çözüm sağlansa da nakliyat alanında da henüz insan kaynaklı işler oluşturulmaktadır. Bu durumda ise insanlar güvenini teknolojiye değil insana göstermektedir.  

Firma olarak ise bu durumun farkında olup sizlerin teknolojik ürünlerinden ev ve iş yeri eşyalarına kadar dikkatli ve becerili bir şekilde yapılması sağlanmaktadır. Konu ile ilgili olarak ise sizlerin güvenini kazanmak için hem kaliteli hem de işini bilen personeller ile çalışılmaktadır. Bu durumda ise sizlere taşıma öncesinde firmamıza davet edip ya da telefondan gerekli samimiyeti sağlayıp nakliyatın sağlanacağı tarihi belirlemek için ortak karar alınmaktadır. 

Sizlere belirtmek gerekir ise personel alımında şunlara dikkat edilmektedir; 

  1. Personel işini ahlakı ile yapmalıdır. Çünkü hem işini ahlakı ile yapanlar hem de bu konuda güven veren personel sizlerin yanı sıra bizler içinde önemli konu olmaktadır. 

Personel ahlakı demek iş ahlakı demektir. Bu ahlakta işveren- müşteri arasında sorun yaşanmamasına sebep olmaktadır. Bu durumda ise insanlar arasında sorun oluşmaması ortaya çıkacaktır. 

  1. Personel deneyimi ise bir diğer husustur. Bu husus ile ilgili olarak ne kadar az tecrübeli olsa da tecrübeli personelinde olmasına özen gösterilmektedir. 

  1. En önemli hususlardan birisi ise bilgi sahibi olmasıdır. Bu durum ise personellerin eşyaların özellikleri evlerin özellikleri ve nasıl taşınması gerektiği konusunda önemli hususlar ortaya çıkarmaktadır. 

Bu hususlar ile ilgili olarak ise insanların ortaya çıkaracağı sorunlarda personeller çözüm aracı olacaktır. Bu konuda ortaya çıkacak sorundan kasıt sizlerin hangi eşya ne durumda ve nasıl ulaştırılması gerektiğidir.  

Her ne kadar İstanbul Diyarbakır arasında kilometrelerce mesafe olsa da sizler için sorun oluşturulmadan ulaştırılması daha doğru olacaktır. 

Personel alımlarında dikkat edilmesi gereken en önemli hususlar sonrasında sizler için merak konusu oluşacak bir diğer durum ise firmanın vizyonu ve prensipleridir. 

Vizyonumuz  

Öncelik olarak basit anlamda normal taşımacılık gibi bir firma değiliz.  

Firmamız birçok açıdan İstanbul’dan ülkenin birçok yerine taşımacılık gerçekleştirmekte ve bu sayı da arttırmaktadır. Bu sayılar gün geçtikçe ülkemizin yanı sıra Dünya üzerinde bazı yerleri de kapsayacak şekilde arttırılması hedeflenmektedir. 

Bir diğer husus ise kaliteli hizmet sunmaktır. Kaliteli hizmet hem sizin hem de firmamız için değerli bir durumdur. Kaliteli hizmet her sektörde olduğu gibi İstanbul Diyarbakır Arası Nakliyat sektöründe de değerli bir durumdur. 

Firmamızla ile ilgili bilgiler sonrasında ne şekilde işi gerçekleştireceğimize bakılacak olunursa; 

Öncelik olarak sizler ile tanışma gerçekleştirdikten sonra sizlerin eşyalarınızı alıp doğru bir şekilde ilgili araca iletimi sağlanmaktadır. Araca iletim ile ilgili iş yeri ya da evlerinizde olan asansörlerle sağlanmaktadır. Bu eşyalar kırılmadan dökülmeden taşıma teminatı içerisinde sağlanmaktadır. Teminattan kasıt sizler ile görüşmelerde detayları aktarılmaktadır. 

Eşyaların taşınması sıra ile ve aracın durumuna göre gerçekleştirilmektedir. Sonrasında ise diğer taşınma durumunun olduğu yerin adresi alınıp yolculuk başlanmaktadır. Bu yolculukla ile ilgili olarak isterseniz beraber isterseniz önceden araç yola çıkmaktadır. Bu yolculukla ile ilgili olarak gerektiği zamanda bilgiler alabilirsiniz.  

İlgili taşıyan personelinde numarası verilmektedir sizlere. Bu sayede hem güven sorunu olmasın hem de sorun yaşandığında bilgi sahibi olunabilsin diye numaralar verilmektedir. 

İlgili eşyalar yine diğer teslimat yerine ulaştıktan sonra özenli ve düzenli bir şekilde yerleştirilmektedir. Bu sayede hem sizin hem de bizlerin teslimatı güven için gerçekleştirdiğinden emin olunmaktadır. 

Sizleri en yakın zamanda iş yerimizin olduğu yere ya da Web sitesi, telefon aracılığı ile ulaşımınız beklenilmektedir. 

 

Benzer Konular

Bu Kadar Neden Varken Siz Hala Neyi Bekliyorsunuz ? Bizi Hemen Ariya Bilirsiniz.